HAKKIMIZDA

KENT Proje Geliştirme Yönetim [Kent PGY], Proje Geliştirme ve Yönetimi alanında hizmet vermek üzere, şirket kurucularının profesyonel bilgi ve deneyim birikimlerini yeni bir ortaklık bünyesinde bir araya getirmeleriyle 2003 yılında kuruldu. 

 

Kent PGY konut, eğitim, turizm, sağlık, sanayi sektörlerinde büyük ölçekli gayrimenkul yatırımları için 'Fikirden İşletmeye Proje Geliştirme ve Yönetim Hizmetleri' veriyor.

 

Kent PGY, gayrimenkul projelerinin fikir aşamasından, işletme aşamasına kadar tüm süreci planlama ve yönetmek için gerekli yetenek, deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. 

Bu avantajı projelerin tüm planlama ve yapım aşamalarına yansıtarak, yatırımın en verimli şekilde yönetilmesi ve işletilmesini sağlar.

 

Kent PGY'nin hedefi, teknik ve ekonomik planlama çalışmaları sonucu tespit edilen estetik ve uygulanabilir çözüme en hızlı, doğru ve ekonomik şekilde ulaşmaktır.

 

Bu hedefe ulaşmada Kent PGY'e üstünlük kazandıran öncelikle öngörülü olma yeteneğidir. 

 

Kent PGY, uygulamada karşılaşılabilecek sorunları bilimsel planlama ve projelendirme aşamasında öngörebilmenin, çözüm geliştirmenin önkoşulu olduğuna inanır. Bu sayede daha sorun ortaya çıkmadan geliştirdiği çözümler ile danışmanlık ve yönetim hizmetleri aracılığıyla uygulamaya aktarma yeteneğini, ayırt edici özelliği olarak görür.